• یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶
  • اسبت ٢ محرم ١٤٣٩
  • Sunday, September 24, 2017
شناسه خبر: 157506 منتشر شده در مورخ: 1395/7/17 ساعت: 16:21 گروه: فوتبال  
کامرانی‌فر: تمام داوران ما سهمیه الیت را گرفتند

کامرانی‌فر: تمام داوران ما سهمیه الیت را گرفتند

رئیس دپارتمان داوران از حضور تمامی داوران و کمک داوران ایران در سمینار کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر داد.

به گزارش آس پرس، حسن کامرانی فر، رئیس دپارتمان داوران به سایت فدراسیون فوتبال، گفت: برای اولین بار کنفدراسیون فوتبال آسیا  ۶ داور و ۹ کمک داور ایرانی را به سمینار داوران دعوت کرده است و این می‌تواند اتفاق خیلی مهمی برای کمیته و دپارتمان داوران فدراسیون فوتبال باشد، چرا که بیشترین آمار دعوت شده به این سمینار از ایران هستند. 

وی در ادامه بیان کرد: با توجه به موفقیت داوران در مسابقات بین المللی، بیشترین سهمیه داوری در آسیا را داریم و با توجه به اینکه داوران الیت ما افزایش پیدا کرده در همین راستا تعداد قضاوت‌های بین المللی داوران کشورمان نیز هم افزایش می‌یابد. بدون شک هم به لحاظ کمیت و کیفیت بالاترین رتبه داوری را در آسیا داریم. این موفقیت را به فدراسیون فوتبال تبریک می‌گویم. همچنین کمیته و دپارتمان داوران از تمامی داوران و کمک داوران دعوت شده به این دوره می‌خواهد که با تمام توان و انرژی در این کلاس ها حضور یابند و تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا بتوانند در ادامه این موفقیت را کامل‌تر کنند.

رئیس دپارتمان داوران در ادامه اظهار داشت: این دوره از ۳۰ آبان تا ۴ آذرمان در کشورهای مالزی و امارات برگزار می شود که از ایران علیرضا فغانی، محسن ترکی، موعود بنیادی فر، بیژن حیدری، پیام حیدری و حسن اکرمی به عنوان داور و رضا سخندان، محمدرضا منصوری، محمدرضا ابوالفضلی، سعید علی نژادیان، علی میرزابیگی، حسن ظهیری، آرمان اسعدی، سعید قاسمی و علیرضا ایلدروم به عنوان کمک داور در این کلاس حضور خواهند داشت.

کامرانی فر در پایان گفت: محمدرضا فغانی نیز به عنوان هفتمین داور مرحله اول این کلاس را با موفقیت پشت سرگذاشته است و می توان گفت عملا تمام داوران ما سهمیه الیت ۲۰۱۷ آسیا را کسب کرده‌اند. قطعا حضور تمام داوران در این دوره می تواند مثمر ثمر باشد، چرا که به تجربیات آنها افزوده و شاهد قضاوت بهتری در مسابقات لیگ این فصل خواهیم داشت.

 

google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی :
captcha
تازه ترین اخبار
پربیننده ترین اخبار
پر بحث ترین اخبار
Page Generated in 0/5667 sec